Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Pyszne pizze, wszystko.na czas. Polecam!

Aneta

Jak zawsze wszystko ok

Tobiasz

👍

Bartłomiej

👍

Marek

Tym razem dostawa szybciej i pizza ciepła i przepyszna.

Violetta

Ciast niedopieczony... Blade na spodzie. Praktycznie kafelki pizzy nie do podniesienia... Breja. Składniki świeże.

Łukasz

Miłe zaskoczenie jakością pizzy, mały minus za opóźnioną dostawę

Dominika

50 min opóźnienia

Madejski

Bardzo zadowolony!

Patrycja

Pizza przepyszna, ponieważ wiele razy już zamawiałam online I wiem.Tym razem dostawa 1, 5 godziny z ZWM na Wiejskà, w korku jedzie się 8 minut- dostawca przywiózł pizze zimne, zapytałam się dlaczego tak długi jechał, bo wcześniej dzwoniłam do lokalu i udzielono mi informacji, że wyjechał- dotarł po 25 minutach od mojego telefonu, poinformował mnie, że jeszcze był na innych 2 adresach, a ja miałam zimne pizze.
Obsługa super, dostawa fatalna.

Violetta

Wszystko ok

LUKASZ

Smaczne jak zawsze ale spody trochę niedopieczone … ale tak to git👍🏻

Jacek

Jestem niezmiennie zadowolony do wielu lat.

Krzysztof

Wszystko w najlepszym porządku 👍

Łukasz

Zamówienie bardzo szybko dostarczone, pizza przepyszna- bardzo dziękuję

Violetta

Jak zwykle idealnie

Leszek

10/10 dostawa o 30 min. szybciej :))) Pizza smaczna i ciepła, tak trzymać 👍👍👍

Michał

Dziękuję bardzo, dostała była na pół godziny szybciej 👌

OLHA

Do tej pory pysznie i super – ale ostatnie zamówienie dostaliśmy, nie wiem, jak to opisać: szynka była bardzo (zbyt) w smaku 'wędzona' wręcz nienaturalnie, ciasto było suche i spalone, podobnie jak ser.

Robert

Wszystko super

Wojciech

Super!

Oleksandr

Git

Jacek

Szybko pyszne i ciepłe, jak zawsze perfect!

Michał

Pizza była bardzo zasmażona z jednego boku

Katerina

Szok, dostawa w 15 minut od zamówienia. Oby tak zawsze...

Mirosław

Rozbieżność czau dostawy, a tego co bylo napisane na stronie, 1h kontra 1.5h

Oskar

Wszystko ok

Sławek

Dostawa szybsza niż przewidywany czas mimo soboty.

Krzysztof

Pizza przyjechała chłodna. Ciasto było bardzo gumowate

Ola

👍

Dagna

Dziś pizza przyjechała wyjątkowo bardzo pyszna. Oby tak było zawsze :)

Paulina

Lekkie opóźnienie w dostawie o którym poinformowano mnie wcześniej telefonicznie - za to mają olbrzymi plus. Sama pizza na przyzwoitym poziomie. Ciasto smaczne, dodatki świeże. Na pewno zamówię znowu.

Marcin

Smak niestety już nie ten co kiedyś.
Gorsza jakość, mniej składników.

Krzysztof

Jak zawsze pyszne

Krzysztof

„Kurier hulajnoga” - błyskawica :-) dziękuję i polecam👍

Karolina

Pizze były jakieś kwaśne, mimo że było dużo dodatków, to z jednej strony brzegi były trochę przypalone. Do tego był taki nieprzyjemny, lekko kwaśny smak. Zawsze zamawialiśmy pizzę i była smaczna, a tym razem przyszła jakaś nijaka.

Katerina

Esmańcyka 🤘

Stefan

Wszystko super 👍

Małgorzata

po raz kolejny zamówione jedzenie było letnie

Rafal

.

Wojciech

Wszystko ok!

Michał

Brak sosu do drugiej pizzy

Mateusz

Czas oczekiwania zgodnie z zamówieniem.

Maciej

Pyszna pizza

Łukasz

Wszystko mi pasowało , polecam

Magdalena

Zbyt duże opóźnienie w dostawie bez jakiejkolwiek informacji

Małgorzata

Zamowienie 30 min po czasie , zamowiona margarita ( nie pierwszy raz ) a wygladala i smakowala zupelnie innaczej , posypana duza iloscia przypraw

Dagmara

Oj tym razem to ta pizza kolo waszej przepysznej pepperoni milanese nawet nie leżała :( zawiodłam się :( (burgera jeszcze nie zjadlam)

Agata

Gorąco polecam, super rabaty

Dorota

Szybko i na czas

Paweł

Jak zawsze szybko i smacznie

Milka

Zamawiałem w walentynki i jak pizza nie przyjeżdżała na czas, to sam musiałem dzwonić co się dzieje z zamówieniem, było zero kontaktu ze strony "Dlaczego Nie".
Dopiero wtedy Pani wyjaśniła mi, że mają duży ruch i nie wyrabiają się na czas.
Dodatkowo po godzinie Pizza przyjechała zimna, a prosiłem w opisie zamówienia i dodatkowo podczas rozmowy aby była gorąca.
Otrzymałem w ramach powiedzmy rekompensaty za spóźnienie napój gratis, ale niesmak z powodu zimnej i przez to średnio smacznej pizzy pozostał.

Otrzymałem w ramach rekompensaty za opóżnione

Włodzimierz

Bardzo smaczna pizza i dotarła gorąca więc super

Mariusz

Zamówiłam konkretną pizzę oraz sosy, jednak dostarczona pizza była zupełnie inna niż ta, którą zamawiałam. Dodatkowo zamówione sosy w ogóle nie zostały dostarczone, mimo że były uwzględnione w zamówieniu i opłacone.

Julia

Super

Paulina

Ciasto cos nie wyszło

Halina

Brak

Małgorzata

dla mnie bez uwag Dziękuję

Jakub

Ok

Piotr

Pyszne jedzonko ,zawsze cieplutkie ,obsługa bardzo miła i dostawcy rozniez 😻