Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Pyszne pizze, wszystko.na czas. Polecam!
Jak zawsze wszystko ok
👍
👍
Tym razem dostawa szybciej i pizza ciepła i przepyszna.
Ciast niedopieczony... Blade na spodzie. Praktycznie kafelki pizzy nie do podniesienia... Breja. Składniki świeże.
Miłe zaskoczenie jakością pizzy, mały minus za opóźnioną dostawę
50 min opóźnienia
Bardzo zadowolony!
Pizza przepyszna, ponieważ wiele razy już zamawiałam online I wiem.Tym razem dostawa 1, 5 godziny z ZWM na Wiejskà, w korku jedzie się 8 minut- dostawca przywiózł pizze zimne, zapytałam się dlaczego tak długi jechał, bo wcześniej dzwoniłam do lokalu i udzielono mi informacji, że wyjechał- dotarł po 25 minutach od mojego telefonu, poinformował mnie, że jeszcze był na innych 2 adresach, a ja miałam zimne pizze.
Obsługa super, dostawa fatalna.
Wszystko ok
Smaczne jak zawsze ale spody trochę niedopieczone … ale tak to git👍🏻
Jestem niezmiennie zadowolony do wielu lat.
Wszystko w najlepszym porządku 👍
Zamówienie bardzo szybko dostarczone, pizza przepyszna- bardzo dziękuję
Jak zwykle idealnie
10/10 dostawa o 30 min. szybciej :))) Pizza smaczna i ciepła, tak trzymać 👍👍👍
Dziękuję bardzo, dostała była na pół godziny szybciej 👌
Do tej pory pysznie i super – ale ostatnie zamówienie dostaliśmy, nie wiem, jak to opisać: szynka była bardzo (zbyt) w smaku 'wędzona' wręcz nienaturalnie, ciasto było suche i spalone, podobnie jak ser.
Wszystko super
Super!
Git
Szybko pyszne i ciepłe, jak zawsze perfect!
Pizza była bardzo zasmażona z jednego boku
Szok, dostawa w 15 minut od zamówienia. Oby tak zawsze...
Rozbieżność czau dostawy, a tego co bylo napisane na stronie, 1h kontra 1.5h
Wszystko ok
Dostawa szybsza niż przewidywany czas mimo soboty.
Pizza przyjechała chłodna. Ciasto było bardzo gumowate
👍
Dziś pizza przyjechała wyjątkowo bardzo pyszna. Oby tak było zawsze :)
Lekkie opóźnienie w dostawie o którym poinformowano mnie wcześniej telefonicznie - za to mają olbrzymi plus. Sama pizza na przyzwoitym poziomie. Ciasto smaczne, dodatki świeże. Na pewno zamówię znowu.
Smak niestety już nie ten co kiedyś.
Gorsza jakość, mniej składników.
Jak zawsze pyszne
„Kurier hulajnoga” - błyskawica :-) dziękuję i polecam👍
Pizze były jakieś kwaśne, mimo że było dużo dodatków, to z jednej strony brzegi były trochę przypalone. Do tego był taki nieprzyjemny, lekko kwaśny smak. Zawsze zamawialiśmy pizzę i była smaczna, a tym razem przyszła jakaś nijaka.
Esmańcyka 🤘
Wszystko super 👍
po raz kolejny zamówione jedzenie było letnie
.
Wszystko ok!
Brak sosu do drugiej pizzy
Czas oczekiwania zgodnie z zamówieniem.
Pyszna pizza
Wszystko mi pasowało , polecam
Zbyt duże opóźnienie w dostawie bez jakiejkolwiek informacji
Zamowienie 30 min po czasie , zamowiona margarita ( nie pierwszy raz ) a wygladala i smakowala zupelnie innaczej , posypana duza iloscia przypraw
Oj tym razem to ta pizza kolo waszej przepysznej pepperoni milanese nawet nie leżała :( zawiodłam się :( (burgera jeszcze nie zjadlam)
Gorąco polecam, super rabaty
Szybko i na czas
Jak zawsze szybko i smacznie
Zamawiałem w walentynki i jak pizza nie przyjeżdżała na czas, to sam musiałem dzwonić co się dzieje z zamówieniem, było zero kontaktu ze strony "Dlaczego Nie".
Dopiero wtedy Pani wyjaśniła mi, że mają duży ruch i nie wyrabiają się na czas.
Dodatkowo po godzinie Pizza przyjechała zimna, a prosiłem w opisie zamówienia i dodatkowo podczas rozmowy aby była gorąca.
Otrzymałem w ramach powiedzmy rekompensaty za spóźnienie napój gratis, ale niesmak z powodu zimnej i przez to średnio smacznej pizzy pozostał.
Otrzymałem w ramach rekompensaty za opóżnione
Bardzo smaczna pizza i dotarła gorąca więc super
Zamówiłam konkretną pizzę oraz sosy, jednak dostarczona pizza była zupełnie inna niż ta, którą zamawiałam. Dodatkowo zamówione sosy w ogóle nie zostały dostarczone, mimo że były uwzględnione w zamówieniu i opłacone.
Super
Ciasto cos nie wyszło
Brak
dla mnie bez uwag Dziękuję
Ok
Pyszne jedzonko ,zawsze cieplutkie ,obsługa bardzo miła i dostawcy rozniez 😻